Головна » Статті » projects » network-organizer

Інструкція для користувача

Для початку я покажу голоне вікно, щоб було зрозуміло про що йде мова.

Як ви бачите форма візуально розділена на 3 блоки. Перший це закладки із плагінами, другий це форма для вводу скриптів для виконання, і третя це форма виводу інформації. Звичайно у подальшому вона буде змінена, а зараз це як мінімальний варіант для відпрацювання алгоритму роботи.

Щодо першого блоку запитань в принципі бути не повинно, але я у двох словах опишу. Якщо глянути на закладку "Scan port", то ви помітите два поля для введення, перше це IP адреса приклад: 192.168.1.1 друге порт приклад: 23. Друга закладка Url. Тут можна для прикладу ввести: http://i.ua:80 . Перша кнопка просто виводить на лог панель html сторінку, друга зберігає у файл.

Друга частина форми відкриває перед нами можливість програмування у мові Groovy плюс підтримка функцій із наших плагінів. Їх(функції) можна побачити при запуску скріпта у консолі:

Це відповідно функції: scan("192.168.1.1", "23"), saveAs("http://i.ua:80"), getUrl("http://i.ua:80"). Вигляд і використання відповідно будуть глобально змінені, для нормального виводу списку функцій і їх аргументів із прикладами використання, а зараз лише так.

На завершення приклад використання:

for (int i = 1; i < 500; i++) {

    if ( scan( "192.168.1.1", new Integer(i).toString() ) ) {

        println "yes"

    }

    else {

    println "no"

    }

}

Плюс до цього всього Groovy повністю підтримує Java, тому можна поекспериментувати із використанням.

Версія для завантаження:

Network-Organizer: http://programmers.at.ua/load/0-0-0-3-20

Категорія: network-organizer | Додав: raptor02 (12.10.2015)
Переглядів: 391 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: